Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2013

Λαμία – Ρήγας Φεραίος 2-1

Λύτρωση για τη Λαμία η οποία επικράτησε 2-1 του Ρήγα Φεραίου με τέρμα στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Παιχνίδι ακατάλληλο για καρδιακούς ήταν αυτό ανάμεσα σε Λαμία και Ρήγα Φεραίο όπου οι γηπεδούχοι επικράτησαν 2-1. Ο Κουβελάς άνοιξε το σκορ στο 38’ για τους φιλοξενούμενους με τον Κόλεφ στο 52’ να ισοφαρίζει σε 1-1 και τον Ταμάμη στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι να κάνει το 2-1.

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ: Φιρινίδης, Παπαδήμας, Καραπέτσας, Μκριτσιάν, Γόγολος (63' λ. τρ. Παπαστεργίου), Κουτρομάνος (75' Μαλισσόβας), Αντωνίου, Ζλατκόφσκι, Κόλεφ, Διαμαντίδης (69' Ταμάμης), Κυπτίου
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ: Τσουμπέκος, Χατζηαθανασίου, Σπαθής, Γούτσιος, Βουραζέρης, Μπλέτσας, Μπακάλης, Χατζής, Κουβελάς, Ζατσάϊ, Γκίκα.