Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2013

Νάουσα – Μαχητής Τερψιθέας 1-1

Στις καθυστερήσεις κατάφερε να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας η Νάουσα απέναντι στον Μαχητή Τερψιθέας για να ισοφαρίσει 1-1.

Στο τέλος κατάφερε να ισοφαρίσει η Νάουσα τον Μαχητή Τερψιθέας για να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας. Οι φιλοξενούμενοι με τέρμα του Κρεβατά άνοιξαν το σκορ στο 23’ για να έρθει η ισοφάριση στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Νικόλτση.

ΝΑΟΥΣΑ: Σιμψερής, Ρέντζια (63' Πούπης), Αργυρίου Γρ., Πέικος, Παπατάνος (63' Παπάδης), Κεφαλάς (71' Μουρίκη), Συμπεθέρης, Αδαμόπουλος, Μπενίσκος, Νικόλτσης, Περηφανόπουλος
ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Μπρέλλας, Ντούγκος (72' Λιλλολάρι), Παγκαρλιώτας, Μπουροζίκας, Φλώρος, Παυλόπουλος, Κυριάκος, Μόλας, Σαββίδης (57' Μάτος), Μαλάκος (85' Βλησαρούλης).