Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2013

Άγιος Νικόλαος – Κηφισιά 2-5

Εντυπωσιακή εμφάνιση πραγματοποίησε η Κηφισιά η οποία επικράτησε 5-2 του Άγιου Νικόλαου στην Κρήτη.

Με μεγάλους πρωταγωνιστές τους Ντούμο και Βέρμπη η Κηφισιά κατάφερε να πάρει μεγάλη νίκη με 5-2 επί του Αγίου Νικολάου. Ο Ντούμος στο 22’ άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους με τον Βέρμπη να πετυχαίνει δύο γκολ (32’, 40’) για το 3-0.

Ο Λεπτοκαρίδης στο 55’ μείωσε σε 3-1, για να έρθει το γκολ του Ντούμου στο 65΄ για το 4-1. Ο Δήμας έκανε το 4-2 για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα από τον Βέρμπη στο 89’.

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Νεκτάριος Στάθης): Μπέρκοβιτς, Πηγιάκης (46' Δήμας), Μουτάκης, Κοκκολάκης Κ. (46' Χριστάκης), Τσάγκας, Ιασωνίδης, Δέλλιος (65' Γκέτα), Σταυρακάκης, Λεπτοκαρίδης, Κοκκολάκης Γρ., Καρνιάτης.
ΚΗΦΙΣΙΑ (Θωμάς Γράφας): Ιωσήπου, Στασινός, Εσλερ, Τεγούσης, Κολοτούρος, Κορακάκης, Χίσο, Κολιάκος (60' Παπαζούδης), Βέρμπης, Ταμπάκης (90' Μπαγιάμπας), Ντούμος (89' Παπάζογλου).